Jesienny DETOX z marka Thalion

Serdecznie zapraszamy na pokazowy dzień z marką THALION! W programie m.in. JESIEŃ W GABINECIE KOSMETYCZNYM – zapoznanie z gamą zabiegów oraz produktów, odpowiadających na aktualne potrzeby skóry.

Rusza edycja jesiennych pokazów pod patronatem marki Thalion. Podczas szkoleń skupimy się na jesiennych NOWOŚCIACH i zagadnieniach pielęgnacji cery, których nie może zabraknąć w profesjonalnej ofercie Salonu.

W programie: 

CELLULAR RENEVAL - NOWOŚĆ - program wielokierunkowej eksfoliacji (mechaniczna, enzymatyczna, chemiczna) i odnowy komórkowej dla dojrzałej skóry na bazie kompleksu 20%AHA oraz kompleksu bio-mimetycznego Lift System.  Prawdziwy wzmacniacz, zabieg idealny: jako przygotowanie kuracji anti-aging lub rozjaśniającej, pod koniec zimy lub lata - dla efektu "nowej skóry". 

WHITE MAGNIFICENT – Synergia kwasów AHA, witaminy C oraz kompleksu Pylawhite w walce z przebarwieniami skóry. Kuracja umożliwia skuteczną regulację barwy skóry i rozjaśnianie kolorytu, korygując równocześnie lokalne przebarwienia pigmentacyjne, działając u źródła pigmentacji na poziomie komórkowym. Efekt to pełna blasku w pełni nawilżona, ujędrniona i jednolita skóra.

ALGOPUR – Linia niezwykle skutecznych produktów zabiegowych, przeznaczonych do pielęgnacji skóry mieszanej, tłustej i z tendencją do trądziku (acne vulgaris, acne tarda). Redukuje 3 główne problemy cery: łojotok, nadmierne rogowacenie oraz stany zapalne. Unikatowe połączenie kompleksów roślinnych, algowych oraz immunostymulujących przynosi ulgę i szybką poprawę kondycji skóry. 

NOWOŚĆI PRODUKTOWE - Podczas spotkania zaprezentowane zostaną także nowości produktowe marki Thalion, które pojawiły się w ofercie na przestrzeni 2018 roku, zarówno z zakresu pielęgnacji twarzy jak i ciała.

Zapisz się już dziś! Ilość miejsc jest ograniczona

Jesienny detox z marką Thalion

KOSZT SZKOLENIA: 50 zł + VAT (61,50 zł) 

W cenie uczestnictwa: materiały informacyjne, imienny certyfikat udziału, upominek od marki, specjalne oferty promocyjne, przerwa kawowa.

Dodatkowe informacje:

BIURO: 71 788 96 94/95, 603 634 468

szkolenia@bionantech.pl


Zobacz podobne wpisy