„Na nic zda się nasza wiedza teoretyczna, jeśli nie potrafimy przekształcić jej w czyn” - Mikołaj Gogol

Marka Thalion zdecydowanie woli czyny i dlatego poleca inwestycję w siebie, swoje umiejętności praktyczne i profesjonalną wiedzę kosmetologiczną. Program szkoleniowy "Thalion – Yes We Can"  to profesjonalne szkolenia dzięki którym wszystkie osoby pragnące rozwijać swoją wiedzę i nabywać nowe umiejętności, pozwalające na wprowadzenie innowacyjnych metod wykonywania zabiegów kosmetycznych,  poznają filozofię, koncepcję i założenia zabiegowe marki oraz wybrane programy pielęgnacyjne. 

Stwarzamy możliwość szczegółowego poznania wszystkich walorów produktów oraz tajników profesjonalnej pielęgnacji. Program szkoleniowy marki Thalion został podzielony na bloki odpowiednio poświęcone pielęgnacji twarzy oraz pielęgnacji ciała. Każdy etap programu szkoleniowego skupia się na innych zagadnieniach, zarówno tych teoretycznych jak i praktycznych.

Szkolenia prowadzimy w formie bezpłatnej. Po zakończonym pokazie, każdy uczestnik otrzymuje zestaw materiałów informacyjnych. Szkolenia pokazowe skierowane są do wszystkich współpracujących salonów, pragnących odświeżyć wiedzę bądź przeszkolić i przygotować nowy Personel. Z chęcią spotkamy się także ze wszystkimi  zainteresowanymi osobami, pragnącymi  zapoznać się z ofertą marki Thalion.

 Wraz z bardzo dynamicznym rozwojem nurtu kosmetycznego w Polsce wzrasta także zapotrzebowanie na specjalistyczną wiedzę i doskonałe umiejętności praktyczne w tej dziedzinie. Szkolenia warsztatowe w formie odpłatnej połączone z nauką technik masaży instytutowych, kierowane są do wszystkich współpracujących klientów marki i ich pracowników.

Program "Thalion – Yes We Can"  to także piękna przygoda, która nagradza wyniki uczestników. Nagrodą główną w programie jest dziesięć biletów na bezpłatny 5-dniowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny do Centrum Szkoleniowego Thalion we Francji organizowany przez Organizatora akcji, a realizowany po ukończeniu każdego cyklu programu szkoleniowego. 

Zgłoś swój udział już dziś!