Nowe produkty

Prestiżowi Partnerzy Thalion - Tunezja/Royal Elyssa Thalasso & Spa

Tunezja to obok Egiptu najpopularniejszy wśród turystów kraj Afryki do poznania i skorzystania z zabiegów talasoterapii. Dlatego nie mogło zabraknąć tam marki #thalion. Znakomite zabiegi upiększające, masaże energetyczne dla harmonii ciała i ducha, dobroczynne właściwości roślin, techniki relaksacyjne lub wzmacniające mięśnie, orientalne rytuały hammam… a ponadto: słońce, uśmiech i naturalna uprzejmość Tunezyjczyków czekają na Was w partnerskich prestiżowych obiektach spa Thalion. Dziś Wyjątkowe miejsce Royal Elyssa Thalasso & Spa #royalelyssa które uznane zostało przez prasę turystyczną za jedno z najlepszych centrów Welness&Spa na świecie. Następne wakacje i kierunek Tunezja❓❓❓

Masaże twarzy - WARSZTATY szkoleniowe

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w praktycznych szkoleniach warsztatowych z zakresu firmowych masaży twarzy marki Thalion. Jeżeli Twoje Klientki uwielbiają masaż? Poszukujesz inspiracji i pragniesz nauczyć się nowych technik masażu? To szkolenie jest dla Ciebie? Możesz wykorzystać go jako osobną propozycję w swojej ofercie lub połączyć z zabiegami.

TUPOT PIĘKNYCH STÓP

Nowość w ofercie marki Thalion - VELVET FEET CREAM - Aksamitny krem regenerujący na suchą i zniszczoną skórę stóp i pięt.

POZNAJCIE NASZE ZABIEGI

Miło nam zaprezentować ofertę TOPOWYCH zabiegów marki Thalion w pięknej filmowej odsłonie. Wyjątkowe ceremonie zabiegowe, które kryją w sobie niepowtarzalną filozofię piękna, opartą na bogactwie mórz i oceanów. Każdy zabieg spełnia potrzeby skóry, relaksuje, dzięki morskim nutom zapachowym, komfortowym konsystencjom i odprężającym masażom.Każdemu rytuałowi towarzyszy unikalny etap relaksacji, dzięki czemu skutecznie eliminuje wszelkie ślady zmęczenia, dostarcza doskonałego samopoczucia oraz intensyfikuje rezultaty działania zabiegu.

BRZUCH NA CELOWNIKU

Nowość w ofercie marki Thalion - Stomach & Waist Reshaper - "Płaski brzuch" Serum modelujące i rzeźbiące okolice talii i brzucha

Hydra Mineral - Mineralna energia dla każdej cery

Energia, silne nawodnienie i remineralizacja ekstremalnie suchej skóry z maską „morska osmoza”. W ciągu 60 minut, w 3 krokach zabiegowych, przekazuje nawet najbardziej odwodnionej skórze, borykającej się z brakiem witalności, skuteczną odpowiedź w postaci: witamin, mikro i makroelementów, niezbędnych dla zachowania wigoru, świeżości i młodości cery.