Nowe zabiegi

NUTRI MARINE RITUAL

Lipidowy zabieg silnie odżywczy, skutecznie hamujący proces parowania wody z naskórka. To bardzo dobry wybór dla skóry suchej, wrażliwej i zwiotczałej, wymagającej intensywnej regeneracji.

HYDRA MARINE RITUAL

Intensywnie nawilżający zabieg przeznaczony do każdego typu cery, w szczególności odwodnionej, przesuszonej słońcem lub opalaniem w solarium oraz suchej na skutek czynników atmosferycznych.

Błogość oceanu - poznaj świat wellness

Podziwiaj z nami wschody i zachody słońca na magicznie kwitnącej wyspie Bali lub skąpanej aromatem cytrusów Sycylii. Przeżyj wyjątkowe, wielozmysłowe doświadczenie THALISENS nature - pierwszej w 100% naturalnej i organicznej linii spa.

SEBOMARINE RITUAL

Rytuał równoważący i oczyszczajacy dla cery tłustej i problematycznej, z tendencją do trądziku. Polecany dla skóry problematycznej już od 12 roku życia.

MINERAL THERAPIES

Wszechobecny stres stał się demonem obecnego wieku. Wyczerpuje możliwości prawidłowego funkcjonowania organizmu i pochłania olbrzymie ilości mineralnych zasobów, prowadząc do ich deficytów.

ENERGY&RADIANCE

Nowość w ofercie marki Thalion - ENERGY&RADIANCE- regenerująca siła chlorofilu, algi Spirulina, Chlorella, morska tauryna

© 2019 Thalion by Thalion Polska