Nowe zabiegi

MASKA PRZECIWZMĘCZENIOWA

Co druga kobieta uważa, że jej skóra utraciła blask, energię i naznaczona jest zmęczeniem. Poznaj najnowszą maskę Anti-Fatigue o działaniu przeciwzmęczeniowym i przywróć skórze utracony wigor i energię.

Słoneczne ABC

Helioterapia czyli leczenie słońcem należy do najstarszych metod leczenia, ale wzrost natężenia promieniowania docierającego do Ziemi spowodował, że nasza naturalna ochrona przed tym promieniowaniem przestała być wystarczająca.

SPOTKAJMY SIĘ W KRAKOWIE

Już dziś zapraszamy wszystkich Profesjonalistów Branży Beauty do udziału i odwiedzenia naszego stoiska (w Alei Spotkań) podczas 42. Kongresu i Targów LNE, które odbędą się w dniach 26-27.03.2022.

LIFT PERFECTEUR

Jak dobrze wszyscy wiemy, skóra promieniująca młodością i urokiem, nie zdradza Twojego wieku. A jak tego dokonać? Sięgnijcie po nowośc od marki Thalion.

Serum - uroda w kroplach

Serum to często „zapomniana” część rutyny pielęgnacyjnej. Są to jednak prawdziwe koncentraty składników aktywnych, które są w stanie skorygować każdy problem skóry: odwodnienie, brak blasku, plamy, zmarszczki, utratę jędrności.

MINERAL THERAPIES

Wszechobecny stres stał się demonem obecnego wieku. Wyczerpuje możliwości prawidłowego funkcjonowania organizmu i pochłania olbrzymie ilości mineralnych zasobów, prowadząc do ich deficytów.

© 2019 Thalion by Thalion Polska