Nowe zabiegi

WIOSENNE PORZĄDKI

Wiosna tuż, tuż, a wraz ze zmianą pory roku powinno zmienić się również nasze podejście do pielęgnacji. W okresie przesilenia wiosennego potrzebuje ona nie tylko kosmetyków likwidujących zimowe przemęczenie, ale także przygotowujących ją do nadejścia lata.

SPOTKAJMY SIĘ W KRAKOWIE

Już dziś zapraszamy wszystkich Profesjonalistów Branży Beauty do udziału i odwiedzenia naszego stoiska (w Alei Spotkań) podczas 42. Kongresu i Targów LNE, które odbędą się w dniach 26-27.03.2022.

LIFT PERFECTEUR

Jak dobrze wszyscy wiemy, skóra promieniująca młodością i urokiem, nie zdradza Twojego wieku. A jak tego dokonać? Sięgnijcie po nowośc od marki Thalion.

Serum - uroda w kroplach

Serum to często „zapomniana” część rutyny pielęgnacyjnej. Są to jednak prawdziwe koncentraty składników aktywnych, które są w stanie skorygować każdy problem skóry: odwodnienie, brak blasku, plamy, zmarszczki, utratę jędrności.

MINERAL THERAPIES

Wszechobecny stres stał się demonem obecnego wieku. Wyczerpuje możliwości prawidłowego funkcjonowania organizmu i pochłania olbrzymie ilości mineralnych zasobów, prowadząc do ich deficytów.

BRONZ`AGE

Bronz'Age to innowacyjna i oryginalna skoncentrowana formuła nutraceutyku, zapewniająca skórze dwie główne korzyści: przygotowuje do ekspozycji na słońce i zapobiega starzeniu się skóry.

DEEP MOISTURIZER 24 HSP

Jeśli czujesz, że Twoja cera jest zmęczona, brakuje jej blasku i promiennego wyglądu, to już dziś sięgnij po innowacyjny koncentrat nawilżający Deep Moisturizer 24 Hsp.

© 2019 Thalion by Thalion Polska