Porady urodowe

WIOSENNE PORZĄDKI

Wiosna tuż, tuż, a wraz ze zmianą pory roku powinno zmienić się również nasze podejście do pielęgnacji. W okresie przesilenia wiosennego potrzebuje ona nie tylko kosmetyków likwidujących zimowe przemęczenie, ale także przygotowujących ją do nadejścia lata.

Zimowe ABC

Gdy przychodzi zima i na dworze robi się coraz chłodniej, mroźniej i wietrzniej, bardzo szybko zmieniamy naszą garderobę i szukamy ubrań, które pomogą nam znieść niekorzystne warunki atmosferyczne. Czy wtedy też myślimy o pielęgnacji skóry? Bardzo często niestety nie – a przecież skóra to „ubranie” dla naszego ciała.

Słoneczne ABC

Helioterapia czyli leczenie słońcem należy do najstarszych metod leczenia, ale wzrost natężenia promieniowania docierającego do Ziemi spowodował, że nasza naturalna ochrona przed tym promieniowaniem przestała być wystarczająca.

Serum - uroda w kroplach

Serum to często „zapomniana” część rutyny pielęgnacyjnej. Są to jednak prawdziwe koncentraty składników aktywnych, które są w stanie skorygować każdy problem skóry: odwodnienie, brak blasku, plamy, zmarszczki, utratę jędrności.

Najlepsze życzenia od marki Thalion.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, kierujemy do Was płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych świąt oraz pomyślności i zdrowia w nadchodzącym Nowym Roku życzy Zespół Thalion

© 2019 Thalion by Thalion Polska