BRONZ`AGE

Bronz'Age to innowacyjna i oryginalna skoncentrowana formuła nutraceutyku, zapewniająca skórze dwie główne korzyści: przygotowuje do ekspozycji na słońce i zapobiega starzeniu się skóry.

Wykorzystuje moc beta-karotenu w połączeniu z kompleksem witaminowym E i C oraz bioflawonoidami z cytryny o intensywnym działaniu antyoksydacyjnym, by dostarczyć skórze promiennego morelowego kolorytu, jednocześnie zapewniając jej ochronę, wzmocnienie i odporność. Nasz słoneczny drink przygotowuje melanocyty – komórki skóry zawierające nasz naturalny pigment melaninę, na promienie słoneczne i pomaga szybciej uzyskać opaleniznę.

Dawkowanie:

Sposób w jaki go używasz, zależy od Twojego typu skóry.  Jeżeli posiadasz bardzo jasną i wrażliwą skórę, zażywaj 1 ampułkę przez 20 dni przed wyjazdem i przez 10 pierwszych dni podczas urlopu. 

Jeżeli twoja karnacja jest lekko śniada rekomendujemy kurację Bronz`Age przez 15 dni przed i 5 dni w czasie wakacji.

Jeżeli łatwo się opalasz a twoja karnacja przez cały rok ma piękny brązowy koloryt, rekomendujemy kurację 10 dniową - bezpośrednio przed wyjazdem wakacyjnym.

PAMIĘTAJCIE: Niezależnie od wieku czy karnacji - możecie stosować Bronz`Age profilaktycznie przez cały rok - wystarczy 1 ampułka dziennie.

Opakowanie: 10 fiolek

Sposób użycia: 1 fiolka dziennie.Preparat zaleca się przyjmować podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Bronz`Age jest dostępny w małych szklanych fiolkach, które otwiera się zatrzaskowo (trzeba złamać oba końce, aby uwolnić pomarańczowy płyn do środka) i można go spożywać samodzielnie lub rozcieńczyć z wodą lub ulubionym sokiem. Ma przyjemny egzotyczny smak z wyczuwalną nutą mango i pomarańczy.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować łącznie z innymi preparatami zawierającymi witaminę A lub beta-karoten. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od światła. Produkt szklany - przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska