BRZUCH NA CELOWNIKU

Nowość w ofercie marki Thalion - Stomach & Waist Reshaper - "Płaski brzuch" Serum modelujące i rzeźbiące okolice talii i brzucha

Na co dzień popełniamy wiele błędów, które sprzyjają odkładaniu się tkanki tłuszczowej na brzuchu. Wystarczy tylko wspomnieć o kilku głównych, takich jak: stres, niezbilansowana dieta czy brak aktywności fizycznej. Często po radykalnych dietach skóra na brzuchu przybiera mało estetyczny wygląd – i tu jako wsparcie pojawiają się produkty kosmetyczne, wspomagające zmniejszanie się obwodu tkanki tłuszczowej, poprawiające jej elastyczność i jędrność. Marka Thalion jako ekspert w zakresie modelowania sylwetki opracowała skuteczną broń w postaci innowacyjnego serum modelującego brzuch o nazwie Stomach & Waist Reshaper.

Opracowany w laboratorium Thalion morski hydrożel, zawiera nowatorskie i niezwykle skuteczne składniki: Algoslim Cx, L-karnityna, kofeina, glikoproteiny soi, morski magnez, które dzięki nanocząsteczkowej formule tworzą „niewidoczną siateczkę” - sojusznika w walce z niepożądanym tłuszczem brzusznym i dodatkowym efektem wzmacniania  i poprawiania jędrność skóry.
 
SKŁAD I DZIAŁANIE:

Algoslim CX - Ekskluzywny opatentowany składnik aktywny narki Thaliopn, wynik  5-letnich badań, wyizolowany z makro-brązowych alg, ma właściwości lipolityczne. Zmniejsza poziom trójglicerydów o 29%.

L-karnityna – jest substancją, która wspiera przemianę kwasów tłuszczowych w energię. Bierze również udział w metabolizmie węglowodanów oraz niektórych rozgałęzionych aminokwasów. Oprócz tego, karnityna wpływa na aktywność różnych hormonów takich jak hormony tarczycy czy testosteron. Hormony tarczycy są zaangażowane w spalanie tłuszczów.

Kofeina - hamuje gromadzenie tłuszczu w adipocytach, stymuluje proces usuwania tłuszczu poprzez promowanie lipolizy i rozkładanie nadmiaru lipidów. Pozwala także na frakcjonowanie trójglicerydów przechowywanych w adipocytach do kwasów tłuszczowych,  i usuwanie ich z organizmu.

Glikoproteiny sojowe - Ujędrniający składnik aktywny napinający i uelastyczniający tkankę skóry brzucha.  

Magnez morski – przyczynia się do zmniejszania poziomu kortyzolu – hormonu stresu - bezpośredniej przyczyny otyłości brzusznej.

JAK STOSOWAĆ:

Rano i wieczorem delikatnie wmasuj w okolice talii i brzucha, ruchami okrężnymi,zgodnie z ruchem wskazówek zegara a następnie delikatnie ugniataj skórę. W gabinecie skorzystaj z jego mocy podczas zabiegu Stomach Sculptor. 


Zobacz podobne wpisy