CELLULIT CONTROL [3D]

Gładkie ciało bez cellulitu jest marzeniem wielu kobiet. Czy istnieje skuteczny produkt, który pozwoli o nim zapomnieć?

Cellulite Control [3d] – to pogromca cellulitu na miarę XXI wieku.

Z dumą prezentujemy najnowszy produkt marki Thalion, o innowacyjnym potrójnym działaniu, który stanowi prawdziwy metaboliczny wellness dla Twojego ciała. Łączy synergistycznie kluczowe składniki, aby dynamicznie dopasować się do cellulitu i  w efektywny sposób zniwelować nierównomiernie rozłożoną tkankę tłuszczową.

Należy do grupy najsilniejszych produktów modelujących lokalne, problematyczne partie jak: uda, pośladki, ramiona czy talia, w całkowicie holistyczny sposób, zgodny z fizjologią ciała.

Zwalcza każdy rodzaj cellulitu i zwiększa zdolność organizmu do metabolizowania tłuszczu. To przełomowe rozwiązanie dla osób pragnących wygrać walkę z cellulitem, będące prawdziwą fuzją morskich opatentowanych składników aktywnych oraz roślinnych kompleksów biotechnologicznych.

W swoim składzie zawiera algopeptydy, które wywołują proces lipolizy w adipocytach oraz multifunkcjonalne molekuły, stymulujące lipolizę i hamujące powstawanie nowych komórek tłuszczowych. Receptura wzbogacona została jeszcze o multi-kompleks na bazie algi  Fucus niwelujący dodatkowo problem zatrzymywania wody w organizmie.  Konsystencja kremowego żelu wchłania się natychmiastowo, zapewniając uczucie lekkości i świeżości.


Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska