DEEP MOISTURIZER 24 HSP

Jeśli czujesz, że Twoja cera jest zmęczona, brakuje jej blasku i promiennego wyglądu, to już dziś sięgnij po innowacyjny koncentrat nawilżający Deep Moisturizer 24 Hsp.

Produkt inspirowany głębią oceanicznej wody. Jego sekret tkwi w zoptymalizowanym składzie. Aż 97% składników pochodzenia naturalnego.  Zawiera skoncentrowaną postać odnawiającego i chroniącego komórki kompleksu Cell Guard HSP®, aby pomóc widocznie złagodzić zaczerwienienia, podrażnienia i inne oznaki zapalenia. Skóra jest mocniejsza i bardziej sprężysta, o zdrowo wyglądającej witalności. Zawarty w składzie Pentavitin oraz kwas hialuronowy również mają zbawienny wpływ na poprawę kondycji skóry - intensywnie i długotrwale nawilżają ją, wypełniają drobne zmarszczki mimiczne oraz zapewniają dogłębną regenerację.

• Regularne stosowanie pozwoli Ci zredukować przesuszenie cery. Cera odzyska swoje naturalne piękno, a lekka, delikatna konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy.

• Formuła jest bezpieczna i przyjazna dla każdego typu skóry, ze wspaniałą ozonową nutą zapachową, do stosowania rano i /lub wieczorem pod odpowiedni krem Thalion.

Składniki aktywne: Cell Guard HSP®, Thalisource®, Pentavitin®, kwas hialuronowy, polisacharydy i karageniany na bazie alg Chondrus, Thalasso oligo, ekstrakty solanki kolczystej i kopru morskiego pełne antyoksydantów i minerałów.


Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska