DNI OTWARTE W PODHALAŃSKIM INSTYTUCIE THALION

W pierwszy sierpniowy weekend  CLINIQUE LE DIAMANT w Murzasichlu oraz marka THALION zorganizowały Dni Otwarte dla wszystkich zainteresowanych bliższym poznaniem obszernej oferty, zarówno kosmetyków jak i zabiegów wykonywanych w oparciu o te produkty w podhalańskim Instytucie THALION.

Podczas Dni otwartych obecni byli Ambasadorzy kliniki medycyny estetycznej CLINIQUE LE DIAMANT Iwona Ignaczak i legenda reprezentacji polskich siatkarzy, mistrz świata, dziennikarz sportowy Krzysztof Ignaczak.

Swoimi profesjonalnymi radami dzieliła się z Gośćmi także Pani dr n. med. Aldona Stachura - specjalistka kliniki medycyny estetycznej CLINIQUE LE DIAMANT, chirurg estetyczny specjalizujący się w chirurgii plastycznej.

Panowie i Panie, którzy odwiedzili CLINIQUE LE DIAMANT, mieli okazję skorzystać z bezpłatnych zabiegów, konsultacji dotyczących pielęgnacji oraz porad na temat proponowanych zabiegów profesjonalnych.

Otwartość  Gości na nowe doświadczenie i sugestie pielęgnacyjne sprawiły, że atmosfera spotkania była bardzo spontaniczna i miła.

Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc właścicielce CLINIQUE LE DIAMANT Pani Teresie Sądelskiej, która wraz z zespołem, zadbała o wyjątkową atmosferę.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania. O terminach będziemy Państwa informować na bieżąco.


Zobacz podobne wpisy