Finał konkursu Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020 - już za nami

Miss Polski Pomorza Zachodniego 2019 szczecinianka Paulina Polak, dokonała przekazania korony.

Działo się to podczas gali finałowej Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2020, która odbyła się w piątek, 28 sierpnia br. na terenie Park Golf Club Binowo-Szczecin, gdzie odbywał się prestiżowy turniej World Amateur Golfers Championship.

Po prezentacjach finalistek w różnych kreacjach przed licznie zgromadzoną publicznością i oceniającą ich jury, po dwóch godzinach ogłoszony został werdykt.

Nową Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020 została 24-letnia Małgorzata Molik z Choszczna, studentka prawa. Tytuł pierwszej wicemiss otrzymała Santina Oyarce Yuzzelli, drugiej wicemiss - Patrycja Janicka. Miss Foto Pomorza Zachodniego 2020 została Zuzanna Bryła. Wszystkie uczestniczki zostały obdarowane upominkami od partnerów biznesowych, a o ich urodę zadbała znana francuska marka Thalion.

Podczas wieczoru zobaczyć można było występ Gwiazdy Luigi LP Pagano, który przyjechała prosto ze słonecznego Neapolu. Muzyk m.in. grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie. Artysta zaprezentował najlepsze włoskie hity.

Konkurs Miss Polski to nie tylko wspaniała przygoda, która każdą kandydatkę przybliża do zdobycia wymarzonej korony. To przede wszystkim ogromna szansa dla dziewcząt, które marzą o karierze modelki. Wzięcie w niej udziału to przepustka do finału Miss Polski, warto więc powalczyć o tę jedyną i niepowtarzalną koronę Miss!  


Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska