Gdy sezon "bikini" za pasem

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim sezon "bikini". Jeżeli Twoje ciało po zimie nie prezentuje się najlepiej w skąpym stroju, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – jeszcze nie jest za późno, aby osiągnąć wymarzony efekt.

Idealne kształty, piękna i harmonijna sylwetka przez wiele lat to marzenie każdej kobiety. Aby sprostać tym wymaganiom Laboratorium THALION stworzyło produkt przywracający utraconą harmonię kobiecych kształtów, wykorzystujący aktywne związki i morskie kompleksy na bazie alg brunatnych. Zapobiega on magazynowaniu tłuszczy, aktywuje lipolizę, eliminuje toksyny, usuwa nadmiar wody z organizmu oraz wzmacnia sieć naczyń krwionośnych.

ANTI WATER CONTOUR CREAM - 3 w 1 Slimm-Korektor- krem korygujący niedoskonałości sylwetki

To nasza broń w walce ze zbędnymi centymetrami na ciele. A dlaczego? Już odpowiadam. Zastosowano w nim potrójny system aktywnie działających składników:

- Akcja SLIMMING: dzięki silnej koncentracji ekstraktu z algi Laminaria oraz kofeiny

- Akcja DRAINING: dzięki połączeniu ekstraktów z algi Fucus Vesiculosus z escyną, rutyną oraz  arniki górskiej

- Akcja FIRMING: dzięki komplementarnej pracy ekstraktu z kopru morskiego (Crithmum Maritimum) oraz wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica)

Wiele możemy zdziałać własną pracą – ćwiczeniami, dietą i odrobiną pielęgnacji – a z produktami marki Thalion, efekty uzyskacie w szybkim tempie i bez wysiłku.  Wakacje to przecież czas relaksu i nie pozwólmy, aby niedoskonałości naszego ciała zepsuły nam wypoczynek.

Marzena


Zobacz podobne wpisy