KIEDY ŚPISZ! NAJNOWSZY TREND - NOCNA MASKA

Jeśli chcesz obudzić się ze świeżą, promienną, nawilżoną skórą, to czas na nocną maseczkę! To najszybszy sposób na poprawę kondycji skóry. „Czas snu to czas, kiedy Twoja skóra ma szansę na regenerację.

Każdego wieczoru wiele z nas boryka się z tym samym dylematem, mózg każe wykonać wieczorną pielęgnację skóry, ale ciało chce wczołgać się jedynie do łóżka. Myśl o spędzeniu 10 minut przed lustrem wydaje się po prostu zbyt duża. Teraz mamy już na to skuteczne rozwiązanie! Poznajcie kosmetyk do pielęgnacji skóry zaprojektowany specjalnie po to, aby uprościć pielęgnację przed snem i ułatwić rozwiązanie tego dylematu.

SMOOTHING REDENSIFYING NIGHT MASK 

to maska z zaawansowaną technologią dostarczania składników na czas, która ma na celu skrócenie rutyny od wielu kroków do zaledwie kilku, co oznacza, że ​​przechodzisz do części „spania” o wiele szybciej. 

Rozpocznij rutynową pielęgnację skóry przed snem: zmyj makijaż i nałóż serum. Następnie zamiast kremu na noc nałóż maskę nasenną. Nałóż co najmniej 20 minut przed snem, aby dać skórze czas na wchłonięcie się maski.

Wykorzystuje bioaktywne składniki, aby pomóc odbudować najważniejszą barierę - skórę - w ciągu nocy. Jesteśmy stworzeni do regeneracji we śnie, wtedy ciało przeprowadza detoksykację i naprawę komórkową. Mówiąc prościej, w ciągu dnia skóra koncentruje się na ochronie przed światem zewnętrznym. W nocy się wycisza i naprawdę może skupić się na prawdziwej restrukturyzacji. Działając przez noc, naprawia i uzupełnia skórę, kiedy najbardziej jej potrzebujesz, bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

SMOOTHING REDENSIFYING NIGHT MASK - EFEKTY STOSOWANIA:

  • Promuje i chroni elastyczność skóry
  • Zmniejsza wpływ grawitacji
  • Ogranicza wiotczenie skóry
  • Przeprojektowuje owal twarzy
  • Redukuje głębokie i pionowe zmarszczki
  • Intensywnie nawilża skórę

Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska