Kongres LNE w Krakowie 30-31.03.2019

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE zbliżają się wielkimi krokami. Już dziś zapraszamy Was na nasze stoisko nr 25, na którym podczas kongresu prezentować będziemy 2 najnowsze zabiegi marki Thalion. Nie przegap premierowych pokazów: HYDRA MINERAL FACIAL oraz STOMACH SCULPTOR

HYDRA MINERAL FACIAL - Nowa propozycja zabiegowa to emblemat marki THALION w pielęgnacji twarzy – spełnia potrzeby wymagającego rynku. W ciągu 60 minut, w 3 krokach zabiegowych, przekazuje nawet najbardziej odwodnionej skórze, borykającej się z brakiem witalności, skuteczną odpowiedź: 

1. Marine Osmosis / Morska Osmoza  – 2-stopniowa maska hydra-pro Ta podwójna maska pompuje skórę składnikami o działaniu nawilżającym i rewitalizującym. Unikalna technologia opracowana przez THALION. 

2. Absolute Relax Massage z Mineral Booster 

Nasz HIT - produkt Mineral Booster będzie teraz dostępny w rozmiarze profesjonalnym, aby zaoferować głęboką remineralizację skóry. 

WYNIKI: w pełni nawilżona i witalna skóra. 

STOMACH SCULPTOR - Pionierska profesjonalna terapia, której celem jest tkanka tłuszczowa zlokalizowana na brzuchu. 

Cel: profilaktyczne jak i lecznicze podejście do problemu otyłości brzusznej 

Żołądek jest naszym drugim mózgiem. Wpływa na nasze zdrowie psychiczne, naszą sylwetkę i szerzej na nasze zdrowie. Szereg badań naukowych wykazało, że przewlekły stres może prowadzić do nadwagi brzusznej. Dlaczego? Kluczowe jest wydzielanie kortyzolu - hormonu stresu - i adrenaliny, która powoduje powstawanie tkanki tłuszczowej w okolicy talii. 

Zabieg THALION to bezprecedensowy protokół na rynku: aktywuje spalanie tłuszczu i eliminuje toksyny dzięki nowemu masażowi Zen Abdomen, związanemu z morskim olejem magnezowym, nowym błotem Guerande i nowemu produktowi Stomach & Waist Reshaper.  

Skuteczność sprawdzona w testach konsumenckich:

Obwód w talii: - średnio 2,4 cm * 

Obwód brzucha: średnio 2,2 cm * 

 Czas trwania: 45 minut


Zobacz podobne wpisy