LINIA ALGOPUR

Zainspirowani świeżością morskiej bryzy i czystością wodorostów stworzyliśmy linię produktową Algopur, dostosowana do potrzeb skóry tłustej, mieszanej, z widocznymi objawami trądziku hormonalnego.

Jak wyleczyć trądzik hormonalny i cieszyć się skórą bez niedoskonałości??  

Jednym z niezbędnych elementów, które wspierają leczenie tej dermatozy, jest właściwa pielęgnacja  skóry, która nie tylko skraca czas jej trwania, zmniejsza powstawanie i widoczność blizn czy przebarwień, ale przede wszystkim zapobiega jej dalszemu rozwojowi.  

SEBOMARINE INPERFECTIONS SERUM

To wysokowydajne, lekkie jak piórko serum eliminuje niedoskonałości i widocznie poprawia strukturę skóry. W sercu swojej formuły posiada kompleks Sébomarin, który oferuje wielowymairowy efekt: zmniejsza zaczerwienienia, oczyszcza, przywraca równowagę i eliminuje nadmiar sebum. W połączeniu z koktajlem morskich kwasów AHA i witaminy C skóra jest delikatnie złuszczana, a odnowa komórek zostaje zoptymalizowana.

SEBOMARINE MATTIFYING FLUID

Fluid rozpływa się na skórze i pozostawia matowe wykończenie. W sercu formuły kompleks Sebomarin, który zmniejsza zaczerwienienia, oczyszcza, przywraca równowagę i eliminuje nadmiar sebum. W połączeniu z Bio Kwasem Bursztynowym udrażnia i oczyszcza pory skóry. Ekstrakt z kory Enantii jest znany ze swoich probiotycznych właściwości, dzięki czemu wyraźnie zmniejsza połysk i zapobiega efektowi świecenia się skóry.

SEBOMARINE CORRECTING CREAM

Reduktor niedoskonałości cery problematycznej Acne Stop. Krem niewlujący stany zapalne i korygujący blizny oraz przebarwienia potrądzikowe. Silnie ukierunkowany na zahamowanie namnażania się bakterii. Dzięki zawartości ekstraktu z Centelli Asiatica ma działanie naprawcze i łagodzące. Intensywnie przywraca równowagę mikrobiomu skóry. Zmniejszone niedoskonałości, wygładzona tekstura skóry, cera jaśniejsza i zdrowsza - to efekty jego działania.

SEBOMARIN SEAWEEDS PASTE MASK

Ta przewiewna pianka z glinki rozjaśnia cerę i oczyszcza, nie wysuszając skóry. Bogata w kultowe błoto Guérande maska ​​dostarcza skórze naturalne minerały morskie i pochłania nadmiar sebum. W sercu swojej formuły, kompleks Sebomarin  oferuje pełny efekt: zmniejsza zaczerwienienia, oczyszcza, przywraca równowagę i eliminuje nadmiar sebum. W efekcie dodatkowo rozjaśnia i rozświetla szary, matowy koloryt skóry. 

Stosując produkty i kurację zabiegową Algopur walka z uciążliwym trądzikiem będzie znacznie łatwiejsza i w krótszym czasie przyniesie zadowalające rezultaty.


Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska