Masaże twarzy - WARSZTATY szkoleniowe

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w praktycznych szkoleniach warsztatowych z zakresu firmowych masaży twarzy marki Thalion. Jeżeli Twoje Klientki uwielbiają masaż? Poszukujesz inspiracji i pragniesz nauczyć się nowych technik masażu? To szkolenie jest dla Ciebie? Możesz wykorzystać go jako osobną propozycję w swojej ofercie lub połączyć z zabiegami.

W programie warsztaty z następujących masaży:

ABSOLUTE RELAXING MASSAGE to autorski masaż THALION, inspirowany bogactwem podwodnego świata, perfekcyjnie odtwarzający jego harmonię i równowagę. Masaż na bazie technik zachodnich pozwoli zapomnieć o troskach dnia codziennego. Specjalna technika masażu w płynny sposób wyrównuje poziom energii w organizmie, reguluje procesy przemiany materii, przyśpiesza oczyszczanie organizmu, poprawia elastyczność i jędrność skóry.

ABSOLUTE RELAXING & LIFTING MASSAGE - autorski masaż twarzy Thalion składa się z dwóch faz: relaksacyjnej oraz liftującej. Faza pierwsza bazująca na relaksacyjnych ruchach drenażu ułatwia silną detoksykację komórek skóry, oczyszczenie i wpływa na lepsze dotlenienie skóry. Faza liftingu umożliwia poznanie nawyków i mimiki twarzy, mających wpływ na powstawanie napięć mięśniowych i zmarszczek, a tym samym ułatwia opracowanie każdej zmarszczki oddzielnie. 

FACE GYM LIFT MASSAGE to ekskluzywny masaż Thalion, który działa na mięśnie twarzy, szyi i dekoltu. Składa się on z rzeczywistej „siłowni mięśni” i ruchów stymulacyjnych, mających na celu przywrócenie ich elastyczności oraz gęstości. Masaż ten pobudza mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry i włókien mięśniowych, sprawia, że płyny ustrojowe zaczynają lepiej krążyć i dotleniają tkanki. Skóra ulega silnej stymulacji, co widać gołym okiem.  


Spotykamy się w różnych miastach Polski, Więcej informacji w zakładce KALENDARZ SZKOLEŃ
W cenie zawarte są materiały informacyjne, szczegółowy skrypt masażu, materiały DVD.

Informacje i zapisy:
kontakt@thalion.pl
71 788 96 94/95, 603 634 468


Zobacz podobne wpisy