MASKA PRZECIWZMĘCZENIOWA

Co druga kobieta uważa, że jej skóra utraciła blask, energię i naznaczona jest zmęczeniem. Poznaj najnowszą maskę Anti-Fatigue o działaniu przeciwzmęczeniowym i przywróć skórze utracony wigor i energię.

Energetyczny „shot” w masce, działający jak zdrowe i zbilansowane śniadanie dla skóry, dla natychmiastowego efektu rozświetlenia, nawilżenia, dotlenienia. Algowy duet alg: Spirulina i Chlorella w połączeniu z morską tauryną o silnym antyzmęczeniowym i energetyzującym działaniu, by przywrócić skórze blask. Zapewnia intensywną ochronę kolagenu i elastyny wygładzając kontury twarzy. 

Spirulina

- Działa antyoksydacyjnie oraz przeciwzapalnie: zawartość m.in. fikocyjaniny zmniejsza ilość wolnych rodników oraz produkcję cząsteczek prozapalnych.

- Jest algą o niespotykanie wysokiej zawartości kwasu gamma-linolenowego (GLA), którego niedobór powoduje osłabienie bariery ochronnej skóry.

- To także koncentrat witamin z grupy B, witaminy A w postaci beta-karotenu, witaminy E, K  oraz minerałów (głównie żelaza, cynku, potasu, selenu, magnezu, wapnia, sodu i fosforu), które wpływają korzystnie na procesy metaboliczne, usprawniające nawilżenie, gojenie i regenerację skóry.

Chlorella

-  Chlorella ma najwięcej chlorofilu nie tylko spośród wszystkich alg. Wspomaga naturalną zdolność obronną organizmu. CGF (czynnik wzrostu Chlorelli) pobudza produkcję makrofagów, które odpowiedzialne są za pochłanianie i niszczenie szkodliwych substancji, komórek nowotworowych, a także bakterii i wirusów, powstrzymując infekcje. 

- Jest też bogatym źródłem aminokwasów, witamin, minerałów, w szczególności fosfor, potas, magnez, wapń (ich koncentracja jest wyższa niż u innych roślin lądowych), pierwiastków śladowych: żelazo, mangan, cynk, molibden, miedź i kobalt. Jest bogatym źródłem beta-karotenu (prowitaminy A), która wspomaga regenerację uszkodzeń skóry, powstałych w wyniku działania promieniowania ultrafioletowego. 

Wzrastający poziom stresu i coraz bardziej gorączkowy tryb życia, wzmogają zmęczenie skóry i ujawniają widoczne fizyczne objawy jej wyczerpania jak: 

opuchnięte oczy, 

  • intensywniej opadające powieki, 
  • cienie i zasinienia pod oczami, 
  • blady i nierówny odcień skóry, 
  • zwiększone pojawianie się zmarszczek i drobnych linii, 
  • bardziej obwisłą tracącą elastyczność skórę. 

Podsumowując: skóra bardziej zmęczona, wygląda na starszą. Maska Anti-Fatigue zaprojektowana w celu „naprawy i odmłodzenia"przywróci skórze promienny, świeży i zrewitalizowany wygląd oraz pozostawi skórę gładką i rozświetloną. Aż 96% składników pochodzenia naturalnego. 


Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska