MINERAL THERAPIES

Wszechobecny stres stał się demonem obecnego wieku. Wyczerpuje możliwości prawidłowego funkcjonowania organizmu i pochłania olbrzymie ilości mineralnych zasobów, prowadząc do ich deficytów.

Rozwiązanie THALION: wykorzystanie NATURALNEGO BOGACTWA: wody morskiej, soli morskiej i alg, będących bogactwem silnie skoncentrowanych minerałów i pierwiastkach śladowych. Naukowy postęp w wydobywaniu minerałów i lepsza znajomość fizjologii skóry pozwala nam dziś zaoferować kompletną linię kosmetyków morskich, aby uzupełnić przezskórnie niedobory mineralne - TERAPIE MINERALNE.

Znajdujemy tu niemal wszystkie pierwiastki chemiczne występujące na Ziemi. Takie bogactwo sprawia, że morze jest nadzwyczajnym eliksirem dla naszego ciała i skóry. Łagodzi podrażnienia, pomaga w leczeniu niektórych chorób skór, wycisza stany zapalne. Wszystko dzięki bogactwu minerałów, głównie związków sodu, magnezu, potasu i wapnia.

Minerały i pierwiastki śladowe pozyskane z wody morskiej i rosnących w niej alg, poprzez osmozę są absorbowane przez nasz organizm, dotleniając i aktywując komunikację międzykomórkową. To niezwykłe powinowactwo utrzymuje dynamiczną równowagę organizmu i dostarcza wszystkich ważnych pierwiastków, niezbędnych dla życia i prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Terapie Mineralne to rytuały zabiegowe, które wykorzystują terapeutyczne właściwości roślin morskich,  wody morskiej, termostatyczne działanie błota. Zabiegi te pozwalają na całkowitą odnowę organizmu, jego mineralizację łagodzą stres, napięcia nerwowe. Polecane dla Salonów Beauty, Centrów Spa i Salonów odnowy biologicznej, w których Klient odzyskuje energię i dynamizm, pozbywa się dolegliwości kręgosłupa, bólu stawów i mięśni, całkowitej odnowie ulegają wszystkie siły witalne organizmu.


Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska