SENSI MARINE FACIAL

Pierwszy na rynku sensibiotyczny zabieg dla cery wrażliwej o działaniu: probiotycznym, prebiotycznym i postbiotycznym.

W dzisiejszych czasach wrażliwość skóry dotyka ponad 60% ludzi: ich skóra staje się bardziej reaktywna, pojawia się zaczerwienienie, plamy, napięcie, swędzenie, które to stanowią widzialne lub niewidzialne symptomy dyskomfortu.

Zapewnienie i utrzymanie jej komfortu stanowi priorytet dla osiągnięcia stanu well-being. Tylko zrównoważona skóra jest idealna i zdrowa.

Marka Thalion jako kreator morskiego piękna wychodzi na przeciw temu problemowi i przedstawia swoją najnowszą procedurę zabiegową Sensi Marine Facial, którą dedykuje dla wszystkich osób borykających się z symptomami uwrażliwionej skóry.  

To jedyne na rynku potrójne sensibiotyczne uderzenie o działaniu PRE-, PRO- oraz POST- biotycznym.

PRE-biotyczne, gdyż dzięki zastosowanym składnikom aktywnym dostarczamy  pożywienie dla dobroczynnych bakterii skóry,

PRO-biotyczne, gdyż dostarczamy dobroczynne szczepy bakterii, by odbudować mikrobiotę skóry,

POST-biotyczne, gdyż dostarczamy specyficzne molekuły (enzymy, białka, kwasy), które naturalnie wydzielane są przez dobroczynne probiotyki.

Sensi Marine Facial to wyjątkowa procedura zabiegowa o 4-stopniowym cyklicznym działaniu by: 

1. Łagodzić

2. Wzmocnić

3. Zwiększyć próg tolerancji

4. Odbudować

trwale uwrażliwione skóry. Wysokie stężenie składników aktywnych na każdym etapie to rozwiązanie zapewniające skórze natychmiastową infuzję miękkości.

60-cio minutowy zabieg przeniesie Cię do krainy łagodności, w której twoja skóra odczuje moc ukojenia a nowa forma firmowego masażu  ‘CREATOR MASSAGE’- przywołująca morski wszechświat naśladujący fale oraz bryzę morską, wyeliminuje stresy dnia codziennego i pozwoli na złapanie oddechu.

Nasze rezultaty BEAUTY to:

- wyciszona i ukojona skóra,

- zmniejszone uczucie dyskomfortu

- zmniejszona intensywność zaczerwienienia 

- bardziej miękka i elastyczna skóra.

Jeżeli negatywne objawy, z którymi zmaga się cera wrażliwa to Twoja codzienność - skosztuj prawdziwej kąpieli komfortu z zabiegiem Sensi Marine Facial - wyłącznie w partnerskich Salonach marki Thalion.  


Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska