SPOTKAJMY SIĘ W KRAKOWIE

Już dziś zapraszamy wszystkich Profesjonalistów Branży Beauty do udziału i odwiedzenia naszego stoiska (w Alei Spotkań) podczas 42. Kongresu i Targów LNE, które odbędą się w dniach 26-27.03.2022.

Innowacyjny zabieg wyszczuplający z PEREŁKAMI SMUKŁOŚCI, przeznaczony do zwalczania  depozytów tłuszczu w okolicy talii, brzucha, na udach i pośladkach,  powraca w nowym, ulepszonym wydaniu.

Struktura perełki " topi się na skórze", uwalniając zawartość opatentowanego kompleksu ALGOSLIM CX. Teraz wzbogacone o morską TAURYNĘ i L-KARNITYNĘ jeszcze intensywniej przyspieszaj przemiany metaboliczne i redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg pobudza proces spalania tkanki tłuszczowej, zapobiega tworzeniu nowych adipocytów, stymuluje proces detoksykacji, usprawnia drenaż nagromadzonych toksyn. Rezultaty działania zabiegu widoczne są już po jednej sesji zabiegowej.

  • Redukcja obwodu talii aż do  -4 cm
  • Redukcja obwodu ud aż do - 6 cm
  • Redukcja obwodu kolana aż do - 2,5 cm

Zapraszamy do udziału w wykładzie, który poprowadzi nasz Gość z Francji - Rodolphe Gagnepain - spotkajmy się w sali PRAGA w sobotę 26 marca w godzinach: 10:45 - 11:30.

Temat: L'or bleu... Thalion – alchemia morskiej kosmetyki. Naturalność, skuteczność, sensoryczność.

Laboratorium THALION, kreator morskiej kosmetyki, zawarł najcenniejsze skarby morskich głębin w profesjonalnych rytuałach i unikalnych produktach, oferując Twojej skórze zdrowie, relaks i niepowtarzalne piękno. Szeroka gama produktów naturalnych do pielęgnacji twarzy, ciała, suplementy diety, perfekcyjnie odtwarzają doskonałą harmonię i bogactwo oceanu. Oczarowują różnorodnością morskich dóbr, zapachów, kolorów i zmysłową teksturą, nawiązującą do klimatów Bretanii. Produkty do pielęgnacji Thalion to drogocenne dary oceanu, które dają odpowiedź na każdą potrzebę skóry, niezależnie od wieku. Symbolizują czystość, wolność, zmysłowość i swoistą symbiozę natury z człowiekiem.

Rozpieść swoją skórę prawdziwym luksusem pereł, które połączone z polisacharydami i karagenami algowymi, skupiając bogactwo i skuteczność morskich składników, zapewniają skórze swoją cenną skuteczność. Perły o trójwymiarowej strukturze tworzą na skórze nawilżającą i ochronną mikrosiatkę, odbijając światło, zapewniają natychmiastową sublimację promiennej cery. Zainspirowani kosmetykami molekularnymi, skoncentrowaliśmy składniki aktywne w sercu drogocennego kawioru, by pomóc skórze odkryć na nowo młodość, jędrność i witalność. Skóra staje się bardziej elastyczna, równomierna w kolorycie i promiennie piękna.

© 2019 Thalion by Thalion Polska