STOMACH SCULPTOR - pionier w wyszczuplaniu brzucha

Jedyne na rynku unikalne podejście, zgodne z fizjologią ciała: kuracja i profilaktyka w jednym.

Brzuch – najbardziej nielubiana część ciała u ponad 42%  ankietowanych. Ile razy po kuracjach dietetycznych gubiłyśmy kilogramy, zmniejszały się obwody wielu partii ciała – a brzuch jako jedyny ani drgnął.

Słynna „oponka” na brzuchu – dlaczego powstaje?

Oponka na brzuchu to nadmiar tkanki tłuszczowej, który gromadzi się w okolicy brzucha. Wbrew pozorom ten problem nie dotyczy tylko osób z nadwagą, ale także osób aktywnie uprawiających sport.  Za jej powstawanie odpowiedzialne są m.in. takie błędy jak:

1. Za krótki sen

2. Permanentny stres – prowadzący do zwiększenia poziomu kortyzolu – hormonu stresu

3. Niezdrowa i mało zbilansowana dieta

4. Brak aktywności fizycznej

5. Używki

6. Przyjmowanie leków

7. Podjadanie pomiędzy posiłkami

Aby pozbyć się oponki z brzucha i eliminować powstałe defekty kosmetyczne,  należy podejść do problemu bardzo globalnie i uwzględnić odpowiednio zaplanować dietę, treningi, relaksację oraz pielęgnację skóry. 

Pionierska profesjonalna terapia, której celem jest tkanka tłuszczowa zlokalizowana na brzuchu. Zabieg Stomach Sculptor to bezprecedensowy protokół na rynku: aktywuje spalanie tłuszczu i eliminuje toksyny dzięki nowemu masażowi Zen Abdomen i nowemu produktowi Stomach & Waist Reshaper na bazie opatentowanych kompleksów marki Thalion. Zabieg wyrównuje poziom energii w organizmie, reguluje procesy przemiany materii, przyśpiesza oczyszczenie organizmu. Skuteczność sprawdzona w badaniach: Obwód w talii: średnio - 2,4 cm. Obwód brzucha: średnio - 2,2 cm. 


Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska