ThalassoMAMA

Niejedna z Pań podczas ciąży stała przy półce z kosmetykami i zastanawiała się, jaki produkt wybrać by był bezpieczny dla Niej i nie zaszkodził maluszkowi. Skuteczną odpowiedź może przynieść Thalassoterapia - definiowana jako forma naturoterapii, która wykorzystuje morski klimat, morską wodę, sól, muł, algi a także inne substancje pochodzące z morza jako czynnik terapeutyczny.

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. Przyszła mama powinna szczególnie zadbać o zdrowie, urodę oraz samopoczucie, gdyż to właśnie wtedy ma idealną okazję do odpoczynku i rozpieszczania własnego ciała. Ciało kobiety w ciąży zmienia się, a zmiany hormonalne zachodzące w organizmie sprawiają, że skóra wymaga w tym czasie specjalnej troski.

Warto wtedy sięgnąć po najnowocześniejsze osiągnięcia z zakresu morskich terapii mineralnych, które poprzez bogate w minerały okłady, przyniosą ukojenie i relaks. W 100% naturalne, pozyskane z wody morskiej, o wysokiej biodyspozycji przywracają równowagę mineralną organizmu przyszłej Mamy i są bezpieczne dla Twojego dziecka. 

Zapraszamy do zapoznania się z całą treścią artykułu.


Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska