THALISVELT CELLULITE [3D]

Zapomnij o skórce pomarańczowej dzięki Thalisvelt Cellulite [3D]

Gładkie ciało jest marzeniem wielu kobiet. Często pomimo starań, nieestetyczne grudki, dołki i zagłębienia skóry w okolicy ud, bioder lub brzucha, czyli owiany niechlubną sławą cellulit, nadal pozostaje widoczny. Zmaga się z nim 85 % kobiet. Jest utrapieniem i tych szczupłych, i tych walczących z nadwagą. Czy istnieje skuteczny zabieg, który pozwoli o nim zapomnieć?

Metaboliczny wellness

Z ratunkiem dla ciała, u progu nadchodzącej wiosny przychodzi marka Thalion, która od wielu lat jako kreator innowacyjnych rozwiązań z zakresu modelowania ciała, podkreśla piękno każdej sylwetki, niwelując jej niedoskonałości. Z dumą prezentujemy najnowszy zabieg marki – Thalisvelt Cellulite [3D], który stanowi prawdziwy metaboliczny wellness dla Twojego ciała. Indywidualnie spersonalizowany zabieg, łączy synergistycznie kluczowe składniki, aby dynamicznie dopasować się do cellulitu, a wszystko w relaksującej atmosferze masażu, bez inwazyjności aparatury czy igieł.

Morski Skin Fusion

To profesjonalna terapia szokowa atakująca w efektywny sposób nierównomiernie rozłożoną tkankę tłuszczową. Należy do grupy najsilniejszych profesjonalnych zabiegów, który w holistyczny sposób, zgodny z fizjologią ciała, zwalcza każdy rodzaj cellulitu i zwiększa zdolność organizmu do metabolizowania tłuszczu. To przełomowe rozwiązanie dla osób pragnących wygrać walkę z cellulitem, będące prawdziwą fuzją morskich opatentowanych składników aktywnych oraz roślinnych kompleksów biotechnologicznych. Zawiera algopeptydy, które wywołują proces lipolizy w adipocytach oraz multifunkcjonalne molekuły, stymulujące lipolizę i hamujące powstawanie nowych komórek tłuszczowych. Receptura wzbogacona została jeszcze o multi-kompleks na bazie algi  Fucus niwelujący dodatkowo problem zatrzymywania wody w organizmie.

Sprawdzona efektywność

 Testy kliniczne wykazały efekt zmniejszenia zlokalizowanej tkanki tłuszczowej o43% i poprawę elastyczności skóry o 20%.

Dodatkowo w panelu badawczym przeprowadzonym na ochotniczkach, już po 3 sesji zabiegowej uzyskano trwałe zmniejszenie obwodów ciała:

·       TALIA: -2,6 cm

·       BIODRA: -2,1 cm

·       UDA: -2,9 cm.

Sprwadzona koncepcja

Pionierska profesjonalna terapia, to profilaktyczne, zgodne z fizjologią, podejście do problemu cellulitu. Zabieg rozpoczyna indywidualna diagnoza Klienta w celu ustalenia stopnia zaawansowania zmian. Następnie dokonywany jest wybór protokołu zabiegu: Aquasculpt, Liposculpt, Fibrosculpt, by w kolejnym kroku przeprowadzić spersonalizowany firmowy masaż Silhouette Massage. Sesja zabiegowa zakończona zostaje aplikacją maski i autorskim couchingiem, pozwalającym na ochronę rezultatu i długofalowe wsparcie efektów zabiegu.

 Naturalny kreator piękna

95,8% składników pochodzenia naturalnego to siła i skarb najnowszej propozycji marki. Thalisvelt Cellulit [3D] pełen opatentowanych kompleksów na bazie ekstraktów roślinnych z czerwonej winorośli, ruszczyka kolczystego, kasztanowca, bluszczu, najnowszych gatunków alg: Pylayella oraz Calliblepharis, kofeiny i glaucyny, skutecznie wygładza i ujędrnia skórę oraz rzeźbi kontury sylwetki. Zmniejsza gromadzenie się tłuszczu, drenuje i eliminuje toksyny. Specjalne receptury produktów maksymalnie wykorzystują składniki aktywne pochodzenia morskiego, dzięki osmozie i procesowi “wymiany jonowej”. Efekt, to szczuplejsze, smuklejsze i lżejsze ciało.


Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska