TUPOT PIĘKNYCH STÓP

Nowość w ofercie marki Thalion - VELVET FEET CREAM - Aksamitny krem regenerujący na suchą i zniszczoną skórę stóp i pięt.

Aksamitny krem regenerujący na suchą i zniszczoną skórę stóp i pięt. Odżywia i nawilża skórę, chroni przed wysuszeniem, przywraca komfort i elastyczność, Przeciwdziała pękaniu skóry stóp, ścieńcza i zmiękcza  zrogowaciały  naskórek. Nie pozostawia tłustego W zależności od potrzeb, wmasować w całą stopę, kładąc nacisk na suche, szorstkie lub uszkodzone miejsca.

Swoją skuteczność zawdzięcza wyjątkowej kombinacji naturalnych morskich i roślinnych sładników:

Crithmum maritimum (koper morski) – wzmacnia funkcje barierowe skóry, głęboko odżywia i regeneruje skórę, przywraca jej elastyczność.  

Czerwona alga Chondrus crispus  - odpowiada za prawidłowy poziom nawilżenia, uzupełnia niedobory minerałów i zapewnia spójność komórkową.

Alga Laminaria digitata - stymuluje mikrokrążenie krwi, przyczyniając się do efektu odtoksycznienia, drenażu stóp oraz poprawy penetracji pozostałych składników aktywnych.

Alga Ulva lactuca - restrukturyzuje i wzmacnia elastyczność skóry, zapobiegając jej pękaniu.

Masło Shea – zmiękcza, odżywia oraz naprawia uszkodzenia skóry – eliminując zrogowaciałe obszary.

Aloes – łagodzi wszelkie podrażnienia oraz silnie nawilża stopy.

Sodium PCA – składnik naturalnego czynnika nawilżającego w fizjologiczny sposób przywraca prawidłowy poziom nawilżenia.

Dodatkowym atutem kremu Velvet Feet Cream jest 100% naturalny emulgator o wyjątkowych właściwościach. Powstały na bazie wosku jojoba i wosku pszczelego jest delikatnym emolientem zapewniającym ochronę skóry stóp. Tworzy warstwę wodoodporną na powierzchni skóry, dzięki czemu intensywnie, natychmiastowo i długotrwale nawilża i przywraca uczucie świeżości.

Produkt dostępny w wersji profesjonalnej oraz detalicznej.


Zobacz podobne wpisy