REMINERALIZING DISCOVERY BOX

To rewolucyjna pielęgnacja najnowszej generacji o sile działania jak serum i lekkości wody. Pełen wody morskiej, minerałów i pierwiastków śladowych intensywnie wzmacnia, uzupełnia minerały, nawilża i dodaje energii, pozostawiając skórę gładką, napiętą i promienną. Szybko wchłaniająca się formuła produktu nawilżającego tworzy całkowicie przezroczysty woal, który natychmiast zapewnia efekt wypełnienia i ujędrnienia, bez uczucia ciężkości, lepkości czy tłustości.

Zestaw POWITAJ LATO 30+

Zestaw słonecznych kosmetyków o działaniu antyrodnikowym i ochronnym z filtrami UV na słoneczne dni lata. Zmniejsza ryzyko poparzeń i alergii słonecznych, koi, nawilża, odżywia i regeneruje skórę. W skład zestawu wchodzą krem ochronny UVA/UVB/IR z filtrem SPF30 i kojący fluid po opalaniu. Dodatkowo w prezencie torba plażowa Thalion.


Idealny zestaw dla osób o śniadej karnacji. Zestaw polecany także dla skóry dzieci powyżej 3 roku życia.

Zestaw ZŁOTE LATO

Zestaw pkosmetyków do twarzy i ciała o działaniu regenerującym i ochronnym. W skład zestawu wchodzi Bloker do pielęgnacji twarzy SPF50++ „ochronny woal” dla każdego rodzaju cery o szerokim spektrum działania i cudowny satynowy olejek do ciała z drobinkami połyskującej miki.

Zestaw polecany dla każdej cery.

Zestaw POWITAJ LATO 50+

Zestaw kosmetyków słonecznych o działaniu antyrodnikowym, ochronnym z filtrami UVA/UVB/IR na słoneczne dni lata. W skład zestawu wchodzą krem ochronny do twarzy i ciała z filtrem SPF50 i kojący fluid po opalaniu. Dodatkowo w prezencie elegancka bransoleta Thalion.

Idealny zestaw dla jasnej i wrażliwej skóry. Produkty polecane także dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Zestaw ICY GEL

Zestaw pielęgnacyjny na ciało zawierający lodowy żel do pielęgnacji nóg z problemem obrzęków, pajączków i uczuciem tzw. „ciężkich nóg”. Idealny na upalne dni lata. Żel przyczynia się do poprawy kinetyki chłonki, redukuje obrzmienia oraz zapewnia zmęczonym nogom wyraźną ulgę i uczucie lekkości. W prezencie wersja TRAVEL SIZE, która zmieści się w każdą wakacyjną torbę.

© 2019 Thalion by Thalion Polska