CO NAS WYRÓŻNIA

Laboratorium Thalion zlokalizowane jest w sercu morza I`ROISE, będącego częścią Oceanu Atlantyckiego, które rozciąga się u wybrzeży Bretanii. To jeden z najbogatszych obszarów morskiego życia, najczystsze wody i światowy rezerwat biosfery, ustanowiony przez UNESCO (unikalne położenie)

Thalion znajduje się w sercu największych pól algowych świata i jest jedyną marką skupiającą w swoich rękach całkowity i komplementarny proces produkcji, począwszy od połowu alg, aż po końcową fazę produkcji i tworzenia produktu kosmetycznego (całkowita kontrola produkcji)

Nasze produkty powstają z najwyższej jakości organicznych składników, z czego 95% pochodzi z certyfikowanych ekologicznych upraw, gwarantując nie tylko jakość naturalnych składników, ale również ich skuteczność.

Nasza unikalna technika połowu, zbioru i selekcji alg, jak również technologia przetwarzania w ciągu 24 godzin od momentu połowu, suszenie w najnowocześniejszych w Europie suszarkach niskotemperaturowych, pozwalają nam zachować wszystkie cenne składniki aktywne,w maksymalnej koncentracji, w formułach opracowanych przez własne laboratoria (całkowita kontrola kosztów).

W naszych produktach wykorzystujemy odżywczą wodę morską, algi, roślinność nadmorską, Zawierające cenne witaminy i minerały potrzebne do prawidłowej odbudowy skóry. Połączenie ogromnej pasji naszych naukowców i zaangażowania w troskę o dobro otaczającego nas świata zaowocowało stworzeniem linii kosmetyków tak naturalnych i zdrowych, że mogą być rekomendowane kobietom w ciąży oraz osobom o wyjątkowo wrażliwej skórze.

Formuły produktów kosmetycznych zawierają najwyższe stężenia składników aktywnych. Thalion prowadzi ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji, aby zapewnić bezpieczeństwo stosowania oraz maksymalną skuteczność działania produktów,

© 2019 Thalion by Thalion Polska