ŚWIATOWE DZIEDZICTWO UNESCO

Laboratorium Thalion zlokalizowane w sercu morza I`ROISE, u wybrzeży Bretanii, w sercu najbogatszych obszarów morskiego życia. Unikalne walory chronione są przez władze Francji, które utworzyły na jego obszarze pierwszy Morski Park (2007), ale także przez UNESCO, które w 1988 roku utworzyło na jego obszarze Rezerwat Biosfery (MAB).

Laboratorium Thalion w trosce o ochronę środowiska respektuje bioróżnorodność morską, mając na uwadze okres reprodukcji oraz rozsądne korzystanie z naturalnych zasobów. Bezwzględnie przestrzega kartę etyczną, związaną z eksploatowaniem pól algowych, mając na względzie:

  • dokładny wybór gatunków,
  • zbiory umożliwiające algom ponowny wzrost,
  • odłogowanie obszarów naturalnego wzrostu,
  • optymalizację okresu zbiorów, zgodnie z porami roku i warunkami pogodowymi.

Dokłada wszelkich starań, by zachować delikatną równowagę ekosystemu, promuje zrównoważony i odpowiedzialny rozwój. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko naturalne i społeczne. Dzięki tym zasadom marka stale się rozwija, a TY wybierając organiczne i zdrowe kosmetyki, możesz cieszyć się efektami naturalnej pielęgnacji oraz przyczynić się do zachowania dóbr natury, dla przyszłych pokoleń.

© 2019 Thalion by Thalion Polska