THALION FILOZOFIA ZABIEGÓW NA CIAŁO

Zanurz się w oceanie piękna, pozwól sobie na relaks i wypoczynek, daj się ponieść zmysłom. Rytuały zabiegowe ciała Thalion to połączenie naturalnych morskich ekstraktów i nowoczesnej technologii, w tworzeniu unikalnych, zindywidualizowanych procedur thallasso, Wyjątkowe ceremonie piękna, opracowane z najwyższą starannością, niosą spektakularne efekty, przywracają harmonię i równowagę. Wybierz swój indywidualny program zabiegowy, Twoje ciało poczuje różnicę....

METODA C.HAR.M - HARMONIA KSZTAŁTÓW

Ponad 10 letnie badania francuskiego lekarza Jacues Moron pozwoliły stworzyć wzorzec, który rozpoznaje zaburzenia i dysharmonię w proporcjach ciała. Jako obiektywne narzędzie diagnostyczne pokazuje efekty wyszczuplania,  przywraca proporcję kształtów, jak również wzmacnia poczucie własnej wartości. Obiektywna, porównawcza metoda C.Har.M, oprócz ogólnych korzyści w wyglądzie, proponuje pojednanie z ciałem oraz wytycza sposoby kuracji modelujących i czas ich trwania tak, by uzyskane rezultaty były trwałe.

MORFOTYP: Wszyscy jesteśmy innej budowy ciała, każdy organizm pracuje w swoim indywidualnym trybie. W morfotypie obserwacja opiera się na sylwetce, rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej w konkretnych miejscach, a także szczegółowym wywiadzie, co do stylu życia, diety oraz współistniejących problemach zdrowotnych.

HARMONIA: to właściwe proporcje pomiędzy wymiarami ciała, centymetry, a nie kilogramy

Zabiegi Instytutowe

Slimming

zabiegi modelujące

Slimming

Firming & Detox

zabiegi detoksykujące i drenujące

Firming & Detox

Thalasso Beauty

zabiegi oczyszczające i odżywcze

Thalasso Beauty

Mineral Therapy

terapie mineralne

Mineral Therapy

© 2019 Thalion by Thalion Polska