THE SPA EXPERIENCE by THALION

Zmysłowe podłoże THALISENS nature wciela się w ducha egzotycznych podróży i pokrywa zmysły uczuciem wspomnień odległych miejsc. Podziwiaj z nami wschody i zachody słońca na magicznie kwitnącej wyspie Bali lub skąpanej aromatem cytrusów Sycylii. Przeżyj wyjątkowe, wielozmysłowe doświadczenie THALISENS nature - pierwszej w 100% naturalnej i organicznej linii spa.

THALISENS nature są nasycone w 100% naturalnymi składnikami pochodzącymi ze świata oceanów i egzotycznych roślin oraz owoców. Rytuały THALISENS nature  działając na 3 główne zmysły (zapach, dotyk i słuch), pomagają osiągnąć stan intensywnego relaksu. Zastosowane dodatkowo techniki Hypno-Slow zanurzają umysł w stan intensywnego relaksu lub nawet fazę snu REM.

Połączenie wiedzy naukowej z zakresu thalassoterapii, obfitości natury oraz tradycji z odległych zakątków świata, stworzyło ekskluzywne ceremonie spa i wellness. Przeplatane kolorami, zapachami, egzotycznymi ekstraktami świata roślin i owoców przenoszą w inny wymiar, przywracają wewnętrzną harmonię i przedłużają błogie chwile odprężenia. 

Captivating Tiare Wellness Ritual

urzekająca słodycz

Captivating Tiare Wellness Ritual

Sparkling Citrus Wellness Ritual

tajemnicza witalność

Sparkling Citrus Wellness Ritual

Ocean Bliss Wellness Massage

błogość oceanu

Ocean Bliss Wellness Massage

© 2019 Thalion by Thalion Polska