NIEZWYKŁY ŚWIAT RELAKSU I CIEPŁA

zmysłowa podróż przez kojące i terapeutyczne masaże, indywidualnie dopasowane do potrzeb Twojego ciała oraz stanu zdrowia, poparte stymulującym działaniem ciepła

Lista zabiegów

Calientes Piedras

Meksykańskie kamienie

MEKSYKAŃSKI MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI  prowadzony przy pomocy gorących i zimnych kamieni bazaltowych, z wykorzystaniem różnorodnych form ucisku i stymulacji temperaturą. To  zabieg relaksacyjny, oaza spokoju dla zestresowanych i zapracowanych osób. Łagodzi napięcia mięśni, likwiduje stres i zmęczenie. Dotyk kamieni działa kojąco na system nerwowy, stymuluje metabolizm, poprawia ukrwienie. Wprowadza w stan psychofizycznej równowagi.

Do zabiegu stosujemy kamienie bazaltowe, należące do grupy skał wulkanicznych, formowanych w głębszych warstwach ziemi, w ekstremalnie wysokich temperaturach. Stąd też pochodzą ich energetyczne właściwości oraz zdolności do magazynowania i utrzymywania odpowiedniej temperatury.

Pantai Luar

Indonezyjskie Stemple

INDONEZYJSKI MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Łączy w sobie działanie aromaterapii i leczniczych właściwości ziół, a także termoterapii i masażu energetyzującego. Oparty na obserwacji i ocenie tempa życia oraz naturalnych procesów, zachodzących w ludzkim ciele. Wywodzi się z kultury pielęgnującej od tysiącleci cielesną i duchową  harmonię, harmonię między człowiekiem i naturą. Bawełniane sakiewki, wypełnione ziołami, podgrzane w gorącym oleju to „gorący ucisk” punktów akupresurowych ciała.  Pantai Luar inaczej  "na nowych brzegach", prastara forma masażu to niezapomniane doznania; ukojenie duszy i ciała. Ważny element kompleksowych rytuałów SPA.