NIEZWYKŁY ŚWIAT HARMONII I RÓWNOWAGI 

 zmysłowa podróż przez manualne masaże  w trosce o smukłą, jędrną i sprężystą sylwetkę

Lista zabiegów

Thalasso mama

szwedzki masaż ciała dla kobiet w ciąży

MASAŻ CIAŁA DLA KOBIET W CIĄŻY

to forma masażu pozwalająca zmniejszyć dolegliwości i dyskomfort związany z zachodzącymi zmianami psychofizycznymi kobiety. Zmniejsza napięcia w odcinku lędźwiowo - krzyżowym, wynikające z przeciążeń na skutek zmieniającej się sylwetki oraz niweluje występowanie sztywności oraz niewielkich obrzęków w okolicach łydek i stawów skokowych. Stosując odpowiednie techniki można zwiększyć elastyczność skóry i mięśni, unikając powstawania rozstępów, zwiększyć zakres ruchu ciała, zmniejszyć napięcie karku oraz zmęczonych nóg, a dodatkowo poprawia samopoczucie.

Bańka Chińska

Masaz drenujący

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

łączy pracę z gumową bańką i techniki manualne, mające na celu modelowanie i kształtowanie sylwetki, redukcję cellulitu i poprawę jakości skóry. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką,  a następnie wykonywaniu kolistych i podłużnych ruchów, w kierunku węzłów chłonnych. Masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pozwala pozbyć się nadmiaru toksyn z organizmu. Efekt masażu to wyraźna poprawa elastyczności, zmniejszenie cellulitu, wygładzenie i ujędrnienie skóry.  

Body Relaxing

masaz relaksujacy ciała well being

MASAŻ RELAKSUJĄCY CIAŁO TECHNIKĄ MER

to manualny masaż relaksujący i rozluźniający ciało. Stres jest główną przyczyną utraty rezerw energetycznych. Nasza równowaga mineralna oraz odżywcza jest ściśle zależna od pojawiania się każdego dnia sytuacji stresowych. Masaż ten jest WYMIANĄ energii między masażystą a osobą masowaną. Ta wymiana energii witalnej uwalnia od napięcia i czyni życie bardziej komfortowym oraz  spokojnym i pogodnym.

Cellu Contour

antycellulitowy masaż ciała

MASAŻ ANTYCELLULITOWY CIAŁA

to manualny masaż antycellulite przeprowadzany przy wykorzystaniu specjalistycznych technik  detoksykujących oraz drenujących ciało.  To intensywny masaż wyszczuplający i modelujący sylwetkę. Doskonale rzeźbi ciało i pomaga zmniejszyć cellulit. Idealny  na zlokalizowany problem (uda, brzuch, pośladki), stymuluje lipolizę, likwiduje uporczywe złogi tkanki tłuszczowej, poprawia mikrokrążenie, dotlenia i odżywia skórę. Po takim masażu skóra jest gładsza, bardziej napięta, sprężysta i jędrna.