Błogość oceanu - poznaj świat wellness

Podziwiaj z nami wschody i zachody słońca na magicznie kwitnącej wyspie Bali lub skąpanej aromatem cytrusów Sycylii. Przeżyj wyjątkowe, wielozmysłowe doświadczenie THALISENS nature - pierwszej w 100% naturalnej i organicznej linii spa.

Zmysłowe podłoże THALISENS nature wciela się w ducha egzotycznych podróży i pokrywa zmysły uczuciem wspomnień odległych miejsc. 

THALISENS nature są nasycone w 100% naturalnymi składnikami pochodzącymi ze świata oceanów i egzotycznych roślin oraz owoców. Rytuały THALISENS nature  działając na 3 główne zmysły (zapach, dotyk i słuch), pomagają osiągnąć stan intensywnego relaksu. Zastosowane dodatkowo techniki Hypno-Slow zanurzają umysł w stan intensywnego relaksu lub nawet fazę snu REM.

Połączenie wiedzy naukowej z zakresu thalassoterapii, obfitości natury oraz tradycji z odległych zakątków świata, stworzyło ekskluzywne ceremonie spa i wellness. Przeplatane kolorami, zapachami, egzotycznymi ekstraktami świata roślin i owoców przenoszą w inny wymiar, przywracają wewnętrzną harmonię i przedłużają błogie chwile odprężenia. 

Dowiedz się więcej...


Zobacz podobne wpisy

© 2019 Thalion by Thalion Polska